Az alapítványról

Az alapítványt 1997-ben Flaskay László (1961-2010) és néhány autista gyereket nevelő szülő hozta létre. Az alapítók az alapító okiratban is megfogalmazott célja, hogy segítsék a fogyatékkal élő emberek nevelését, oktatását, önálló életvezetését, társadalomba való beilleszkedését, szocializációját. Az alapítvány először óvodát, majd iskolát működtetett, 2003-tól indította be a Szent Erzsébet Támogató Szolgálatot és 2004-ben nyitotta meg kapuit a Szent Anna Napközi Otthont. 2008-ban nyitotta meg M.M. Szolgáltatóházát és kezdte el megváltozott munkaképességűek foglalkoztatását.

Az alapítványnak napjainkban 3 fő ágazata van: napközi otthon, támogató szolgálat, megváltozott munkaképességűek foglalkoztatása.